Kolędnicy Misyjni

27 grudnia 2019 r. grupa Kolędników Misyjnych ruszyła na ulice Golasowic. Zaprezentowali oni krótką scenkę z życia najmłodszych w Amazonii, a także kolędowali. 

Dziękujemy mieszkańcom ulic: Reymonta, Konopnickiej, Fredry, Lema, Asnyka za serdeczne przyjęcie i serce otwarte na krzywdę najmłodszych. 

Zebraliśmy 970 zł., które zostały przekazane na rzecz dzieci z Amazonii. Dziękujemy również wolontariuszom - Kolędnikom Misyjnym za przygotowanie i trud całodziennego kolędowania.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia p.w. Narodzenia NMP w Golasowicach, siedziba: Golasowice, M. Reja 11.